Методична робота


Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання 

українською



В нашому сьогоденні онлайн-освіта стає все більш популярною не лише у світі, але й в Україні. Ми вирішили презентувати нашим учням декілька освітніх платформ, де можна знайти безкоштовні курси з різноманітних предметів. 
Ми ознайомили наших 10-класників з деякими з цих ресурсів.
Prometheus

Український сервіс Prometheus позиціонує себе як громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Незважаючи на те, що з’явився він відносно недавно (в 2014 році), одразу зумів стати популярним серед людей, які прагнуть нових знань. Завдяки цій платформі кожен в Україні, незалежно від віку, соціального стану та місця проживання, може стати студентом. Тут ви знайдете безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії.
Обравши тематику, з’являється можливість переглядати відеолекції, виконувати інтерактивні завдання, щоб перевірити набуті знання, та спілкуватись на форумі з іншими студентами та викладачами. За умови успішного виконання усіх завдань, студент отримає сертифікат про завершення курсу.
Навчатись можна в будь-який час, адже відеолекції, тести і форум доступні цілодобово. Все, що потрібно, це — інтернет на телефоні, комп’ютері чи планшеті.

EdEra

EdEra (Education Era) — освітній проект, завдання якого — зробити навчання в Україні якісним та доступним. Усі курси тут безкоштовні, але після закінчення кожен охочий може віддячити проекту.
До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал — конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен. Навчатись можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.

Duolingo

Якщо ви поставили перед собою мету — вивчити іноземну мову, тоді вам в нагоді стане безкоштовна платформа Duolingo, у якої, до речі, є український інтерфейс.
Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте “гроші” — лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень або додатковий закритий. Більше уваги приділяється письмовим урокам та диктантам, розмовній мові — менше.
Користувачі цієї онлайн-платформи можуть додавати друзів, щоб з ними змагатись у вивченні мови.
Використані джерела:
mizky.com
www.ed-era.com
prometheus.org.ua
uk.duolingo.com

 Невеличкий звіт у вигляді презентації про нашу делегацію до міста Одеси на 9 міжнародну конференцію




АКТИВІЗАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ МАТЕМАТИКИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННИХ  ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ (Вчи.ком.юа)

     У сучасному освітньому середовищі до вчителя основними вимогами є завдання застосовувати навички, знання та вміння, набуті на уроках, у повсякденному житті. Через те стають актуальними нові методи навчання та організації навчального процесу. Серед таких найпродуктивнішими та цікавими стають інтерактивні вправи, створені у програмному середовищі Вчи.ком.юа.
     Система Вчи.ком.юа підлаштовується як під обдаровану дитину, так і під тих, кому потрібно більше часу для засвоєння матеріалу, планомірно підвищує їхній рівень знань. Використання системи дозволяє підвищити мотивацію дитини на основі створення сприятливого емоційного середовища для виконання завдань.
Ресурси Вчи.ком.юа можна використовувати як на уроках для організації індивідуальної та групової форм освітнього процесу, так і вдома.
        Вчителі реєструються на сайті Вчи.ком.юа, потім реєструють дітей в особистому кабінеті. Щоб розпочати роботу, необхідно роздрукувати логіни і паролі для всього класу, вони будуть автоматично створені в особистому кабінеті вчителя. Логіни і паролі роздаються учням. Для використання ресурсів сайту Вчи.ком.юа досить мати комп’ютер або планшет з сучасним браузером і доступом до інтернету.
Нову навчальну платформу вже випробували учні п'ятого класу. Працювали і самостійно, і у групі, і разом з вчителем. 

Досвід показує, що вправи, запропоновані на сайті, дуже допомогли дітям, у яких були труднощі з темою "Додавання і віднімання натуральних чисел". Наочний і доступний інтерфейс платформи сприяв легкому сприйняттю матеріала. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий