FIRST LEGO League

Ще одне завдання виконано
Пропозиції щодо збереження води


• Суворий контроль за дотриманням режиму господарської діяльності в межах водоохоронних зон;
• активне екологічна просвіта населення
• своєчасний ремонт кранів, зливних бачків;
• приймати душ, а не ванну, в душі використовувати економічний розсіювач з меншим діаметром отворів; зменшити натиск води;
• для миття посуду використовувати посудомийну машину;
• в спекотні дні тримати в холодильнику воду для пиття, а не пускати її з крана до тих пір, поки вона не стане холодною;
• на виробництві:  будівництво водоочисних споруд, або своєчасна заміна несправних



Чим же грішить водопровідна вода?

В рамках проекту FLL «Джерельна вода» пройшов ще один невеличкий захід. У своїх бесідах ми з’ясували, що водопровідна вода не придатна до вживання без фільтру, але також, ми припустили, що вона ще  має різне забруднення у різних районах міста.

Ми вивчили Гігієнічні вимоги і нормативи якості питної води, ( СанПіН 2.1.4.1074-01 «Питна вода. Гігієнічні вимоги до якості води централізованих систем питного водопостачання. Контроль якості », http://medbib.in.ua/gigienicheskie-trebovaniya-normativyi.html

Тому нашим наступним кроком було взяти проби води у різних районах (1 Шевченківський, 3-й Шевченківський) та принести для досліджень в школу.
Тут, у кабінеті біології, ми провели декілька дослідів з водою.




Нове завдання для нашої команди (січень):

Розробити пропозіції щодо збереження води

Завдання для нашої команди:

1. Шукати інформацію в інтернеті щодо забрудненя води в Запоріжжі та Запорізькій області.
2. Прочитати та систематизувати інформацію на наступних сайтах




Наступне завдання "Створення буклету"

1.Cтворимо буклет на тему - "Тайна води"
2. Шукаємо інформацію про вченого (псевдовченого) Емото Масару
3. Сберігаємо текст і ілюстрацію, формуємо буклет


  Завдання на тиждень 27.11 - 01.12  

Взяти проби водопроводної води у різних районах міста у себе вдома, у друзів, родичів) та принести у школу для дослідів.

Ласкаво просимо до FIRST® LEGO® League!

Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета –  надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!
Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехнікадослідження та лідерство.
Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.
Щороку сезон FIRST LEGO League починається на початку літа, коли всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом навчального року. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена вивченню взаємодії між людиною і тваринами та мала назву «Пліч-о-пліч з Тваринами». В цьому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена вивченню води, її властивостей та дивовижного світу водних ресурсів.
У вересні, сформувавши команди по 2-10 осіб, діти разом з  тренерами знайомляться з правилами, готуються та представляють свої розробки на регіональних турнірах, а потім на Всеукраїнському чемпіонаті. Фінал сезону знаменує Всесвітній фестиваль FIRST LEGO League, що кожного року відбувається в США.На сьогодні вже більше 233 тисяч дітей з більш ніж 88 країн світу беруть участь в цій програмі. Україна приєдналась до FIRST LEGO League в сезоні 2012-2013, і сьогодні вже 69 навчальних закладів приймають участь у цій програмі.

Що таке FIRST LEGO League та як це працює?

FIRST LEGO League є програмою проектного типу. За останні роки діти, беручи участь у програмі, зіткнулися з низкою щорічних тем. Вони включають в себе:
  • Глобальний клімат
  • Допомога людям з обмеженими можливостями
  • Нанотехнології
  • Захист океанів
  • Захист від стихійних лих
  • Сміття
  • Взаємодія з тваринами
Програма FIRST LEGO League складається з трьох частин:
  • “Проект” – завдання, що передбачає дослідження та пошук учнями інноваційних ідей для вирішення реальної проблеми, актуальної в усьому світі.
  • “Гра роботів” – завдання, що передбачає конструювання учнями робота LEGO® MINDSTORMS® та його програмування для виконання місій на спеціальному полі з LEGO-моделями та перешкодами.
  • “Основні Цінності” – це те, ЯК учні працюють над Проектом та Грою Роботів

Комментариев нет:

Отправить комментарий